Výklady budoucnosti

Výklady budoucnosti za pomoci různých věšteckých metod:

Věštění pomocí kyvadla
Použijeme-li kyvadlo k účelům věštění, pak hovoříme o tzv. radiestézii.  Kyvadlo je poměrně často zobrazováno jakožto křišťál na stříbrném řetízku. Již v dobách dávno minulých se používalo kyvadlo k odhalování různých tajemství. Dokáže předpovědět blízkou budoucnost, odhalit emoce osob ve Vašem okolí.
více o věštění pomocí kyvadla

Věštění pomocí run
Runy měly zejména přinášet štěstí a chránit před zlými silami, mají také léčebné účinky. Runy fungují na principu vyzařování energie. Jsou ve své podstatě anténou, která  přijímá vesmírnou energii a vibrace, které potom šíří kolem sebe.
více o věštění pomocí run

Výklady pomocí karet
Kartářky ke své práci nejčastěji používají tři typy karetních souborů. Jedná se o karty kanastové, mariášové a tarotové. Existuje několik teorií o původu tarotu. V 18. století ve Francii vznikla jedna z nejpopulárnějších, která tvrdí, že tarotové karty obsahují symboliku starého egyptského náboženství.
více o výkladech z karet

Výklady ze snů
Sen je v podstatě hádankou, kterou dovede rozluštit jen ten, kdo se touto problematikou podrobně zabývá. Sen hovoří svojí vlastní řečí, mluvou symbolů. Sen není náhodným úkazem, ani v přírodě se nic neděje bez důvodu, každá událost má nějakou příčinu. Sny můžeme rozdělit do čtyř základních skupin.
více o výkladech snů

 

Komentáře jsou vypnuty.