Víte, jak vám pomáhá kočka?

Tajemná, cílevědomá, nezávislá, absolutně nepředvídatelná. Již na první pohled si dělá to, co sama chce. Při tom všem je velmi citlivá, vnímá vás.magie-kocek

Kočky skvěle umí navázat telepatické spojení. Mají  dar, že umí transformovat energii. Pohltí  negativní a navrátí pozitivní. Kočka a člověk se báječně doplňují. Kdyby byl člově takovým telepatem, jako kočka, byl by udivený o čem všem s ní lze mluvit. Kočka má vrozené magické dovednosti. Jaké?

Kde je, tam jasně čistí energie

Upravuje energetický tah v každém objektu, kam její tlapa vkročí. Přetváří energie. Lidem odnímá  negativní energii a vrací pozitivní. Kočka se s člověkem báječně doplňuje. Energie, jež jsou pro lidi přínosné, kočka nemá v oblíbených. To však platí i naopak. Kočka si libuje v energiích, které pro lidi příliš vhodné nejsou. Její oblíbené místečko bychom tedy nemá být naším místem meditace. Chcete-li dobře spát, vysondujte, kde nejraději spí a tam si postel rozhodně nestavte. Místa, kterým se kočka vyhne při svém lenošení, jsou pro váš odpočinek ideální.

Ochránkyně před negativní energií

Bojíte se, že se vám doma vyskytují astrální entity? Duchové? Kočka vám pomůže. Tak, jako pes hlídá dům a lidi ve světě fyzickém a jde to jasně vidět,  kočka vás chrání stejným způsobem v jiných sférách. Je strážkyní před nepříznivými energiemi z atrálního světa. Jednoduše je vnímá a vidí. Snad každý kdo má doma kocoura nebo kočičku,  dá jistě zapravdu, že kočky často reagují na podměty, které jsou lidskému oku nezjevné a tropívají různé kousky, kdy po bytě pronásledují něco, co zústává lidskému oku skryto.

Kočka obvykle klidně vrní, leží a přede. Tím čistí tok energií. Vytváří energetickou hráz, skrz kterou se každá energie nedostane. V určitých případech  jde bránit aktivně. Třeba pokud se k vám chce dostat nejaká aušusová entita. To je pak to její kočičí prohánění. Začíná to nenápadně, protože se kočka začne nepřítomně dívat do určitého bodu. Obvyklým pohledem nespatříte nic vyjímečného. V momentě, kdy se podíváte třetím okem, uvidíte negativní entity. Kočka je začne pronásledovat. Obvykle při tom skáče. Pokud se k vám začnou chtít entity i přesto přibližovat, umí někomu skočit i do obličeje, nebo začne kousat. Často tím lidi rozlobí a ti pak přemýšlí, co se s ní stalo. Kočka však ví proč. Je dobré si to uvědomit, než se na ní začnete zlobit.

Má každá kočka  schopnosti strážkyně?

Většina koček vidí jemnohmotné bytosti, jsou citlivé na energie a umí v případě potřeby bránit sebe i svého majitele. Dělají to instinktivně. Zcela stejně automaticky, jako pejsek brání svého pána před útočníky. Hloube vám hlavou, jestli má každá kočka stejné schopnosti? Ne! Kočka určité vlastnosti má, s jinými vlastnostmi se  ovšem rodí. Ty důležité má pro vykonání své ,,mise”.

Kočky léčitelky

Převážná většina koček jsou léčitelky od přírody. Intuitivně cítí, kde máte nemocné, či bolavé místo a tam si lehne. Některé si k sobě  nemocné lidi vybírají a jiné se  mohou více chodit tulit k lidem a preferují určitý typ onemocnění. Jsou velmi šikovné na nemoci hlavy, srdce, či páteře. Dokážou rozpouštět energetické bloky.

Astrální cestovatelky

Pouze vyjímečně parapsychologicky umné kočky putují astrálem, také se mohou spojit s vašimi duchovními průvodci, či jinými vysokými energiemi. Pokud pozorujete energie, jistě víte, že zavřené dveře pro kočku nejsou žádnou překážkou. Kočka jimi umí energeticky proniknout a přivolat vám pomoc z jiných dimenzí. Je nesmírně vnímavá a chrání vás celou dobu.

Kdo zná prorocké schopnosti koček?

K velmi zvláštním vlastnostem u koček patří i schopnost ukázat se vému majiteli ve snech . Takto mu mohou předávat jisté informace. Je vhodné si průběh takového snu zapsat a správně vyložit. Kočky umí předpovědět budoucí události, vědí co příjde. Nejčastěji se vás ve snu snaží před něčím varovat.

Průvodkyně duchovním světem- kočka

Kočka má zřídkavý dar. Dovede vás spojit s vašimi duchovními průvodci i silovými zvířaty. Dělá to tehdy, je-li to potřebné. Samozřejmě ve chvíli, když jí o to budete prosit, zůstane nevzrušeně ležet. Pomůže tehdy, až to sama uzná za vhodné. Každý, kdo má kočku, ví, jak je nemožné jí k něčemu přinutit. I když kočka jasně chápe co po ní chcete, stejně si jde po svém a dělá to, co chce ona sama.

Parapsychologické schopnosti koček ztěží jenom tak někdo přesně probádá a zdokumentuje. V různých kulturách byla považována za posvátnou. Egypt je tím znám nejvíce. I nám se vyplatí uvědomit si  potenciál a podporu kočky, jež nám může dát.

S láskou

Kartářka AliceCikánskéí vykládací karty

 

Komentáře jsou vypnuty.