Proč nás, až magicky přitahuje ten nejméně vhodný muž?

Co vidíme na zadaných mužských?

Přemýšlela jste někdy nad otázkou, proč jste se zamilovala do zadaného chlapa? Proč se opět vrháte do rizik vztahu, který pravděpodobně nemá šanci? Proč zrovna vy přitahujete všechny zadané mužské na světe? Hledejte odpověď u hvězd. A napřed si zjistěte v jakém je váš partner znamení.

 

 

Beran

Berani mají svůj život za jednu velkou výzvu. Stejně jako výzva zrovna vás přitahuje nestandartní vztah. O partnera hold musíte bojovat. Nevzdáváte se, jste zamilovaná a bojujete o to své.Je to pro vás zdroj adrenalinu a na tom jste přirozeně závislá. Sama přitahujete jako magnet vztahy, kde je rivalita stále na pořadu dne.

Býk

Ačkoliv jste velmi spořádaná a vše si hlídáte, právě proto vás doslova fascinuje partner, který má v životě stabilní situaci a svůj styl života daný. Zlatá obroučka na jeho ruce je symbolem všeho, po čem toužíte. Ve vztahu vám chybí něco nového, překvapujícího, pomalu plyne a než se rozhlédnete všimnete si , že uplynulo pár let a jste stále tam, kde jste.

Blíženci

Obvykle máte volný a příjemný způsob života bez omezení. A právě pro to můžete velmi rychle ocitnout ve známosti s někým kdo už tak volný není. A protože  zásadně nemíníte ublížit nikomu a také nesnášíte tlak, jste v milém pseudo-troj-kamarádském vztahu roky. Budete hledat společnost přátel se kterými můžete hovořit o svých problémech spíše, než li je probrat se svojí ” skoro-polovičkou”. Z vaší rozpolcenosti leckdy míváte pocit, že vám v životě utíká něco pevného a důležitého.

Rak

Býváte velmi citlivá. City vás často docela natolik oslepí, že pokud se už zaláskujete nevidíte partnerovy vnedostatky a jste schopná pro vše najít omluvu. Pro lásku jste ochotna opustit své pevné zásady a přizpůsobit se ve všemu. Přistupujete ke kompromisům myslíc, že takto chráníte svého partnera. Vše si často vysvětlujete tak, že je to dobré pro všechny a idealizujete si svého idola. Váš vázaný k někomu druhému vyvolený, se ve vašich očích obětuje pro dobro všech a rodiny, ale skutečně miluje jenom vás. Po pár letech se ale můžete probrat se zlomeným srdcem.

Lev

Milujete být dávána na piedestal a když jste nyní započala vztah se zadaným mužem, to tak máte. Nedostatek  prostoru a času na vás dva vám nahrazuje tím, že se k vám chová jako k princezničce. Milujete, pokud má váš miláček odpovídající post a naditou peněženku. A jelikož vám sebevědomí opravdu nechybí, stejně počítáte s tím, že dříve, či později před vámi váš zadaný vyvolený padne na svá kolena. Dovolujete mu, aby si vás rozmazloval ne zrovna levnými dárečky, ale kompletně při tom záměrně ignorujete skutečnost, že na prvním místě nejste vy.

Panna

S obvyklostí se vážete k ženatému/zadanému muži proto, že mu chcete dokázat, že jenom vy víte, co je pro něj to nejlepší. Myslíte si, že jeho život potřebuje nápravu a   vy mu v tom můžete pomoci. Podle vás on vůbec neví, v jak špatné je situaci a pouze vy jste lékem na veškeré bebí, jeho života. Váš vrozený perfekcionismus považuje váš vtah se zadaným mužem jako projekt, který je potřeba zrealizovat. Roky pracujete úporně a pilně na tom, aby tento tvrdý materiál povolil, kde to jenom jde.

Váhy

Vaše vrozená jemnost působí to, že ho do ničeho nemínit nutit. Utíkáte před spory, jako před ohněm. Málo kdy hrotíte hádky na ostří nože a proto se vaše druhá polovička často vídá se svojí ex a jeho nerozhodnost pro vás, či druhou může trvat léta. Vše tolerujete a to způsobuje, že vás nebere píliš vážně. Váš partner dobře ví, že mu dvojí hra projde, protože neumíte být asertivní. Pokud se k někomu vážete je to pro to, aby jste jej podpořila. Máte příliš mnoho porozumění a partner to mylně považuje za vaši slabost. Snažíte se  akceptovat i to, že má vedle vás řadu let jiný svazek. Není takhle náhodou třeba také čas začít myslet na sebe?

Štír

Zbožňujete vše nebezpečné a vábí vás výzvy. Ne bez důvodu vyznáváte zásadu, že nejlépe chutná to zakázané ovoce. Zvláštně vás vždy přitahují komplikovaní chlapi, s ještě více komplikovaným životem a vztahy. Čím více komplikovaný životopis, tím větší lákadlo pro vás. Pokud je k tomu i hypnotizující, má silný osobní magnetizmus a nepředvídatelné emoce s nádechem expresivity, je to něco co vás neobyčejně fascinuje. Sama si dovedete připustit, že v běžném vztahu toto nenaleznete a proto hledáte něco neobvyklého. Vztah se zadaným mužem je plný tajemství, hádanek. Toto skrývané tajemství uspokojuje vaše nároky. Tato nebezpečná hra s city vás dokáže srazit zcela k zemi a vy neodolatelně potřebujete tančit na samé hraně.

Střelec

V životě vám neustále schází něco nového – poznání a zážitky. Prahnete tedy po tom, aby vaše nová láska sdílela vaše životní záliby. Ve vztahu vás může pojit vaše koníčky a radost ze společného cestování. Ke konci může být vaše druhá polovička natolik fascinována svými vlastními cíli, ze na vás už jaksi nemá dost prostoru. Často se dáte unést názorem, že láska je cit be veškerýchz hranic a vy jste schopná  obětovat tento ryzí cit, aby jste nepokazila pozlátko šťastného osudového vztahu svým známým. Váš vyvolený může mít jinou ženu, může dobývat s výpravou severní pól, nebo obletět svět v balónu, a vy nechtíc mu kazit život se spokojíte s rolí té třetí.

Kozoroh

Jste ve svém životě tvrdá, jako diamant a také velmi ambiciózní a snažíte se to dobře schovávat. Vše musí být v životě dříve nebo později podle toho, jak si to představujete. Pracovní závislost je pro vás afrodiziakem a proto často navazujete vztahy na pracovišti, či v okruhu spolupracovníků. Kariéra a milostný vztah jsou pro vás synonymem. Někdo, kdo je pro vás nedostupný, skrze své vyšší postavení.  Pokud je to vztah studentka- učitel, sekretářka- šéf( záleží na tom, kdo se ptá) potom  to celé jenom více povzbuzuje vaši touhu. Přistupujete  k tomu celému vcelku ambiciózně a překonáváte postupně všechny překážky, jež je nutné překonat. Nevadí vám nic,  počítejte s tím, že vám to zabere drobnost, jenom dvacet let vašeho života.

Vodnář

Ve všem potřebujete nalézt optimistickou stránku života. Věříte v duchovnost, karmu, osud, duchovnost života a to vám v každé situaci přináší poučení. Pokud opravdu milujete nemyslíte na to, jestli se jedná o oficiální vztah a dotyčná osoba je s někým druhým. To jsou jenom papíry a razítka- přežitek z dob carského Ruska. Pravda a duchovno jsou pro vás o pár významných kroků vpřed před materiálnem. Ve svém vztahu máte vizi transcendentálního vztahu dvojice předurčených si duší a pokud natrefíte na někoho pro vás důležitého, snažíte se vybírat to důležité uvědomění. I přez veškeré sv city chcete změnit život k lepšímu a být pro někoho inspirací k osobnímu růstu. Bohužel až mnohem později přicházíte na to, že ne každý má stejné duchovní cíle.

Ryby

Jelikož jste velmi vnímavá a díváte se na svět skrze filtr svých romantických citů,  jenom stěží vnímáte  pravdu o svém vyvoleném. Jste idealistka z přesvědčení a pro vše si umíte vytvořit svoji vlastní teorii. Často vytváříte vztah  muži, kteří jsou již ve vztahu s někým jiným. Zbožňujete ten pocit obětovat se někomu a vybíráte důsledně toho, komu to je. Je to nutně člověk,  který je nemocný, nebo má problém s daněním má toxický vztah s druhou. A proč ? Jelikož se cítíte být potřebnou a pro lásku jste ochotná jít za hranice a odpouštět zradu i opuštění. Obecně.

Porozumění ve vašich vztazích vám přeje

vaše kartářka Alice.

 

Komentáře jsou vypnuty.