Výklad karet od kartářky Zuzanky

Kartářka Zuzanka

Jmenuji se Zuzka a již 15 let vykládám lidem osud z karet. Také využívám automatickou kresbu.

Mé motto zní: Svět je přesnější takový, jak si myslíš že je, neboť myšlenky přitahují tvořivou energii.

Ráda lidem pomáhám a moje největší odměna je, když nacházíme cesty z problémů. Pokud se chcete ptát, připravte se na to, že ne vždy vám řeknu to, co byste v tuto chvíli chtěli slyšet. Pokud vám tímto však ušetřím trápení a pár let v iluzích, tak to má své opodstatnění. Budete připraveni vzít svůj osud do vlastních rukou a ne sebou nechat vláčet.

Výklady z karet, jak jsem se k nim dostala?

A jak jsem k tomu přišla? S kamarádkou jsme vymetly kdejakou věštírnu a ona se vždy ptala na to, jestli a kdy přijde ten, na koho si myslela… Byla potvůrka a nedala těmto nebohým kartářkám pokoj, dokud z nich nevyloudila, co chtěla slyšet. Roky utíkaly, ona neviděla jiného muže, neboť čekala na svého idola.

Mně mezitím odrostly dětičky a karty jsem se naučila vykládat od té jediné kartářky, která se nedala oblomit a Jitce řekla nemilosrdnou pravdu. A potom si k sobě našla Jitka Jirku a klape jim to hezky. Jenom litují ten pro marněný čas.

Mimo výkladů z  karet nabízím ještě..

Mezitím jsem stihla krom několika kurzů výkladů zkaret ještě zasvěcení do reiki, schambally, automatickou kresbu, čtení z run a taky vykládám ze snů. Pracuji s kyvadlem, umím posílat blahodárnou pozitivní energií a také neutralizují různá prokletí a působení černé magie. Mám znalosti rtuální magie. Pomohu i Vám.

Jsem tu pro Vás na telefonu: 906 50 20 30 / linka č.31 (cena 50 Kč/min.)

kartářka Zuzka

Komentáře jsou vypnuty.